Gyulai Implom József Általános Iskola
5. Számú Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye

 


  


Bemutatkozunk
Dokumentumok
Dolgozóink
Diákok
Büszkeségeink
Eredményeink
Lila Lapok
Fotóalbum
Könyvtár
Menza
Hetedhét játékváros
Lila VegyÉSZbajnokság
Lila VegyÉSZbajnokság NTP-TV-14-A PÁLYÁZAT
Fenntarthatósági témahét


sporteredmények

A 2016/17. tanév sporteredményei



Őszi egyéni városi atlétikai verseny
2016. szeptember 27. Gyula

III. korcsoport lány


név helyezés
magasugrás Kertes Sarolta 6. a
5. hely
Szabó Dorina 6. a
7. hely
Boncza Csilla 6. a
8. hely

kislabdahajitás
Papp Brigitta 6. a
1. hely
Kincses Nóra 6. a
2. hely
Gyetvai Dorina 6. a
4. hely
távolugrás Szabó Dorina 6. a
7. hely
60 méter
Szabó Dorina 6. a
7. hely

III. korcsoport fiú


név helyezés
távolugrás Illik Patrik 5.a
8. hely

kislabdahajitás
Illik Patrik 5.a 3. hely
Boncza Bence 6. a
4. hely
Varga Olivér 6. a
5. hely
magasugrás
Nagy Gergő 7. b
8. hely

IV. korcsoport lány



név
helyezés
magasugrás
Csatári Maja 8. a
4. hely

kislabdahajítás
Faragó Fatime
3. hely
Juhász Zsófia 5. hely

távolugrás
Vigh Lilla 7. b
1. hely
Faragó Fatime 7. a
3. hely
Anderlik Andrea
6. hely
súlylökés Vigh Lilla 7. b
2. hely
Szelezsán Georgina 8. a
5. hely
Juhász Zsófia 8. a
6. hely
100 m
Anderlik Andrea 8. a
4. hely
Vigh Lilla 8. a
5. hely

IV. korcsoport fiú



név
helyezés
magasugrás
András Mózes 8. a
2. hely
Surinás Lázó 8. a
4. hely
kislabdahajítás
Nagy Szilveszter 7. a
1. hely
Papp Tamás 8. a
4. hely
távolugrás
Kovács Máté 8. a
2. hely
Cseresznyés Ferenc 8. a
4. hely
súlylökés
Papp Tamás 8. a
1. hely
Szabó Szebasztián 8. a
2. hely
Gyepes Norbert 8. a
7. hely
100 m
Kovács Máté 8. a
3. hely
Cseresznyés Ferenc 8. a
8. hely

Sport XXI. program Dél-Alföldi régió atlétikai pályaverseny
2016. október 11. Békéscsaba


név
helyezés
U11
Tapasztó Boglárka 4. a
3. hely
Mócz Martina 4. a
Kovács Zalán 4. a
Prohászka Máté 4. a
Farkas Milán 5. a
Braun Anna 4. a
Várkonyi Laura 4. a
Kurta Alma 3. a
Felkészítő: Vinczéné Forgách Ágnes


név
helyezés
U13 Boncza Bence 6. a
5. hely
Leiszt Krisf 5. b
Illik Patrik 5. a
Boncza Csilla 6.a
Szabó Dorina 6. a
Szabó Kata 5. a
Németh Csenge 5. a
Felkészítő: Vinczéné Forgách Ágnes

Megyei ügyességi csapatbajnokság
2016. november 13. Békéscsaba

III. - IV. korcsoport fiú



név
helyezés
magasugrás
András Mózes 8. a
2. hely
Surinás Lázó 8. a
Varga Ábel 7. a
távolugrás
Cseresznyés Ferenc 8. a
4. hely
Varga Ábel 7. a
kislabdahajítás
Nagy Szilveszter 7. a
1. hely
Pap Tamás 8. a
súlylökés
Pap Tamás 8. a
1. hely
Szabó Szebasztián 8. a
Gyepes Norbert 8. a


III. - IV. korcsoport lány


név
helyezés
magasugrás
Csatári Maja 8. a
1. hely
távolugrás
Csatári Maja 8. a
3. hely
Anderlik Andrea 8. a
kislabadahajítás
Juhász Zsófia 8. a
4. hely
Papp Brigitta 6. a
Kincses Nóra 6. a
súlylökés
Juhász Zsófia 8. a
5. hely
Szelezsán Georgina 8. a
Csatai Zsaklin 8. a
10x200 m váltófutás
Csóka Márta 7. a
1. hely
Anderlik Andra 8. a
Kovács Máté 8. a
Cseresznyés Ferenc 8. a
András Mózes 8. a

Sport XXI. program Dél-Alföldi régió atlétikai pályaverseny
2016. október 22. Póstelek



név
helyezés
U9
Kovács Dalma
1. hely
Zsittnyán Laura
2. hely
Nagy Melinda
3. hely
Leiszt Nóra
16. hely
U11
Kurta Alma
16. hely
Tapasztó Boglárka
35. hely
Mócz Martina
36. hely
U13
Szabó Dorina
9. hely
Boncza Bence
22. hely
Szabó Kata
28. hely
Radics Klarissza
27. hely
Leiszt Kristóf
21. hely
Felkészítő: Vinczéné Forgách Ágnes

Kegyeleti Váltófutás
Gyula, 2016. október 10.

fiúk

név helyezés
Hegyesi János
1. hely
Leiszt Kristóf
Varga Olivér
Varga Ábel
Kovács Máté

lányok

név helyezés
Mócz Martina
4. hely
Szabó Kata
Szabó Dorina
Mokán Dominika
Anderlik Attila


Körzeti labdarúgás diákolimpia
 2016 ősz (október - november)

I. korcsoport


I. korcsoport

év
helyezés
Resetár Dávid 2. a
4. hely
Leiszt Nóra 2. a
Hegyesi Zoltán 1. a
 Szabó Vendel 1. a
Hrabovszki Ferenc 2. b
Kőfalvi Hunor 2. a
Simon Tamás 2. a
Mitykó Dávid 1. b

II. korcsoport

Hajnal Csaba 5. a
1. hely
Farkas Milán 5. a
Prohászka Ádám 5. a
Balog Dominik 4. a
Kovács Zalán 4. a
Hegyesi János 4. a
Prohászka Máté 4. a
Pap Bence 3. a
Kurta Alma 3. a
Magyar Bence 3. a

III. korcsoport

Boros Tamás 7. a
2. hely
Szabó Levente 7. a
Boncza Bence 6. a
Hartmann Dániel 6. a
Kincses Ádám 6. a
Kurta-Kempf Milán 6. a
Tarcsi Gábor 6. a
Varga Olivár 6. a
Nagy József 6. a
Hajnal Csaba 5. a
Kubik Heliodor 5. a
Méhész csanád 5. a
Leiszt Kristóf 5. b
Havrán Tamás 5. b

IV. korcsoport

Havrán Zoltán 8. b
5. hely
Schriffert Dominik 8. b
Szabó Szebasztián 8. a
Albert Áron 8. a
Cseresznyés Ferenc 8. a
Papp Tamás 8. a

Diákolimpia körzeti teremlabdarúgó bajnokság
2016. november 22. Gyula


név
helyezés
Tapasztó Gábor 8. a
5. hely
Kelemen Áko 8. a
Kovács Máté 8. a
Kurta Barnabás 8. a
András Mózes 8. a
Szabó Szebasztián 8. a
Erdei Máté 8. a
Molnár Balázs 7. a
Illich Roland 7. a
Felkészítő: Pluhár János


Diákolimpia körzeti asztalitenisz bajnokság
2016. november 28 - 30. Gyula



név
helyezés
helyezés (csapat)
I-II-III. korcsoport (fiú)
Csikós-Nagy Noel 3. a
2. hely
3. hely
Schriffert Boldizsár 2. a

Gombos Barnabás 2. a

III. korcsoport (lány)
Csatári Maja 8. a
1. hely
1 hely
Csatai Zsaklin 8. a
5. hely
Juhász Zsófia 8.a
6. hely
III-IV. korcsoport (fiú)
Koppányi Áron  5. a
2. hely
4. hely
Gyepes Norbert 8. a

Varga Ábel 7. a

Kincses Ádám 6. a

6. hely
Nagy Milán 5. a

Erdei Máté 8. a

Felkészítő: Kertész Gyöngyi

Diákolimpia megyei asztalitenisz csapatverseny
2016. december 6. Orosháza



név
helyezés
III-IV. korcsport (fiú)
Kopányi Áron 5. a
1. hely
III-IV. korcsoport (lány)
Csatári Maja 8. a
3. hely
Csatai Zsaklin
Juhász Zsófia

Kölyök kupa Prohászka Zsolt ifjúsági labdarúgó torna
2016. december 3-4. Gyula



név
helyezés
I. korcsoport
Szabó Vendel 1. a
4. hely
Resetár Dávid 2. a
Hrabovszki Ferenc 2. b
Kőfalvi Hunor 2. a
Leiszt Nóra 2.a
II. korcsoport
Prohászka Ádám 5. a


4. hely



Balog Dominik 4. a
Prohászka Máté 4. a
Kovács Zalán 4. a
Szabó Zoltán 4. a
Lenkefi Vilmos 3. a



III. korcsoport





Boros Tamás 7. a




4. hely




Szabó Levente 7. a
Boncza Bence 6. a
Kincses Ádám 6. a
Tarcsi Gábor 6. a
Hartmann Dániel 6. a
Kurta-Kempf Milán 6. a
Nagy József 6. a
Leiszt Kristóf 5. b




IV. korcsoport



Tapasztó Gábor 8. a





4. hely


Kelemen Ákos 8. a
Kovács Máté 8. a
Kurta Barnabás 8. a
András Mózes 8. a
Szabó Szebasztián 8. a
Jánovszki László 7.a
Illik Roland 7.a

Sport XXI. terematlétika verseny Dél-Alföldi regionális verseny
2016. december 9. Kecskemét



név
helyzés
U11
Mócz Martina 4. a
2. hely
Hegyesi János 4. a
Várkonyi Laura 4. a
Lázok Bence 4. a
Tapasztó Boglárka 4. a
Prohászka Máté 4. a
Kovács Zalán 4. a
Farka Milán 5. a
U13
Boncza Csilla 6. a
9. hely
Szabó Dorina 6. a
Papp Brigitta 6. a
Boncza Bence 6. a
Kurta-Kempf Milán 6. a
Németh Csenge 5. a
Leiszt Kristóf 5. b
Felkészítő: Vinczéné Forgách Ágnes

Körzeti játékos sportverseny
2016. december 15. Gyula


név
helyezés
Hajnal Csaba 5. a
1. hely
Prohászka Ádám 5. a
Tapasztó Boglárka 4. a
Mócz Martina 4. a
Kovács Zalán 4. a
Faragó Glória  4. a
Prohászka Máté 4. a
Várkonyi Laura 4. a
Kurta Alma 3. a
Nagyváradi Zsófia 3. a
Papp Bence 3. a
Csikós-Nagy Noel 3. a
Kovács Dalma 3. a
Makai Petra 3. a
Zsittnyán Laura 2. a
Fábián Hanna 2. a
Leiszt Nóra 2. a
Simon Attila 2. a
Simon Tamás 2. a
Széles Zsombor 2. a
Resetár Dávid 2. a
Felkészítők: Vinczéné Forgách Ágnes
Majorné Horváth Izabella


Elektronikus napló DINA belépés
1%
Kérjük, támogassa iskolánkat adója 1%-ával!

Adószám:
18376548-1-04

Számlaszám:
11733027-20039572

A "Lila suli DSE" Alapítvány adószáma:
18390894-1-04

TÁMOP 3.1.4-12/2-2012-0761


TÁMOP
3.4.1/B-11/2-2012-0004

SIOSZ

ISKOLAGYÜMÖLCS

PARTNERINTÉZMÉNY

TIOP 1.1.1-09/1-2010-0174