Gyulai Implom József Általános Iskola
5. Számú Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye

 


  


Bemutatkozunk
Dokumentumok
Dolgozóink
Diákok
Büszkeségeink
Eredményeink
Lila Lapok
Fotóalbum
Könyvtár
Menza
Hetedhét játékváros
Lila VegyÉSZbajnokság
Lila VegyÉSZbajnokság NTP-TV-14-A PÁLYÁZAT
Fenntarthatósági témahét


Untitled Document

A 2016-17. tanév tanulmányi versenyeinek eredménye


Európai mobilitási hét közlekedés és egészségvédelmi vetélkedő
2016. szeptember 20 - 23



név
helyezés
5 - 6. évfolyam
Szabó Kata 5. a
1. hely
Sütő Marcell 5. a
Szabó Dorina 6. a
Lendér Levente 6. a
7- 8. évfolyam
Cseresznyés Ferenc 8. a
4. hely
Felczán Csenge 8. a
Tapasztó Gergő 8. a
Sáfár Anna 8. b

Kenus vízi vetélkedő ifi kategória


név
helyezés
Kurta Barnabás 8. a
1. hely
Szabó Szebasztián 8. a
Tapasztó Gergő 8. a

Bolyai matematikai csapatverseny (megyei forduló)


név
helyezés
Csikós-Nagy Noel 3. a
2. hely
Döge Máté 3. a
Kurta Alma 3. a
Papp Bence 3. a
Susánszki Alíz 4. b
7. hely
Szépe Lea 4. b
Sáfár Janka 4. b
Szabó Zoltán 4. b
Kovács Anna Sára 6. a
8. hely
Simon Zsolt 6. a
Varga Olivér 6. a
Veres Dóra 6. a

Megyei Mátyás mese- és monda mondó verseny


név
helyezés
Bonyhádi Júlia 5. a
1. hely
Lovas Bence 4. a
2. hely
Szabó Dóra 4. a
különdíj

Angol - német csapatverseny


nyelv
név
helyezés
német
Csatári Maja 8. a
1. hely
Albert Áron 8. a
Csete Medárd 8. a
Sebestény József 8. b
angol
Szabó Levente 7. a
2. hely
Mokán Dominika 7. a
Herdeló Gergő 7. a
Vig Lilla 7. a

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

csapatnév
csapattagok
helyezés
IQ mesterek
Kurta Alma 3. a
5. hely
Nagyváradi Zsófia 3. a
Döge Máté 3. a
Csikós-Nagy Noel 3. a
Felkészítő: Hartmann Anikó
7próbÁ-sok
Illik Roland 7. a
2. hely
Szabó Levente 7. a
Mokán Dominika 7. a
Szegedi Réka 7. a
Felkészítő: Tóthné Bodó Mária
V.B.K.V
Papp Brigitta 6. a
8. hely
Varga Olivér 6. a
Veres Dóra 6. a
Kovács Anna Sára 6. a
Felkészítő: Kovácsné Megyeri Anna
Lila agyasok
Pikó Hella 3. b
8. hely
Bagi Tamás 3. b
Molnár Zoltán 3. b
Karlovszki Ákos 3. b
Felkészítő: Kovácsné Fábián Andrea

TELC megyei angol verseny

név
helyezés
Szabó Levente 7. a
9.
Szegedi Réka  7. a
11. (a nyolcadikosok versenyében)
Nagy Csaba 8. b
19.
Sáfár Anna 8. b
23.
Felkészítők: Borsós Antalné, Novákné Lukács Márta

A Békés Megyei Méhész Egyesület által meghirdetett rajzverseny díjazottjai

név
felkészítő
Árgyelán Réka 2. a
Albertiné Galbács Andrea
Resetár Dávid 2. a

A Gyulai Almásy-kastély meseíró pályázatának díjazottjai

név
felkészítő
Pikó Hella 3. b
Kovácsné Fábián Andrea
Kozák Csanád 3. b
Karlovszki Ákos 3. b
Molnár Zoltán 3. b
Megyeri Bence 5. b
dr. Török Zolánné

Kohán Györg halálának 50. évfordulójára meghirdetett rajzpályázat díjazottjai

név
felkészítő
Bonyhádi Júlia 5. b
Gál András
Puskás Zsófia 6. a
Simon Balázs 7. a
Szokai Szabolcs 7. a
Csóka Márta 7. a

Reál rajzverseny


név
helyezés
II. korcsoport
Megyeri Bence 5. b
4.
Bence 4. helyezettként 100 000 forintot nyert osztályának, melyet osztálykirándulásra használhatnak fel.
Elektronikus napló DINA belépés
1%
Kérjük, támogassa iskolánkat adója 1%-ával!

Adószám:
18376548-1-04

Számlaszám:
11733027-20039572

A "Lila suli DSE" Alapítvány adószáma:
18390894-1-04

TÁMOP 3.1.4-12/2-2012-0761


TÁMOP
3.4.1/B-11/2-2012-0004

SIOSZ

ISKOLAGYÜMÖLCS

PARTNERINTÉZMÉNY

TIOP 1.1.1-09/1-2010-0174